| bogdan1011 a întrebat:

De ce mi se vad toate iconurile parca s-ar deplasa adica au umbra in spate uitati aici am facut un print screen http://img696.imageshack.us/i/61824260.png/

Răspuns Câştigător
| RoxxuInna a răspuns:

Pai ma umbla si u la butoanele(setarile) monitorului...ca s mie mi s-a intamplat la fel dar am umblat la butoanele monitorului si s-a rezzolvat

1 răspuns:
| Alle15 a răspuns:

Eu cred ca este ceva de vina din pc. Daca le-ai aranjat si dupa ai inchis pc-ul logic ca apar cum au fost inainte.Mi s-a intamplat si mie lafel.Eu dupa ce le-am ordonat cum am dorit le-am dat refresh(click dreapta)de vreo 10 ori si nu mai am probleme la ora actuala.