| untu a întrebat:

De ce nu functioneaza actualizarile de la WINDOWS UPDATE,cand de fiecare data,cauta,descarca,instaleaza si apoi da esec(Failed) Mai incerc mai tarziu, tot asa a procedat esec(failed)! Ce sa fac si cum pot proceda ca sa indrepte aceasta situatie? Va rog seriozitate de la experti in IT! Va multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa le lasi in pace! Nu-ti trebuie!

| untu explică (pentru K0sti):

Daca calculatorul nu se updateaza prin windows update, sint sanse de a defecta calculatorul!

| K0sti a răspuns (pentru untu):

Am vorbit romaneste! Opreste update-urile, nu-ti trebuie! Da "disable" la optiune! Ce treaba au update-urile cu defectarea calculatorului?

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Ce windows ai? 7 sau xp, din cate stiu, Microsoft nu mai creaza uptade la windows xp. Si nu prea te ajuta update alea... Ia-ti un antivirus si gata.

| untu explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Am un windows 7 home premium!

| Anonimcunoscut123 a răspuns:

Este de la calculator sau de la site.si mie imi face tot asa, incearca sa descarici de pe alt site sau de pe ninite

| untu explică (pentru Anonimcunoscut123):

Este de la calculator prin programul WINDOWS UPDATE!