| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi apare poza prietenilor in lista am instalat messengeru da nu imi mai apare poza prietenilor ma poate ajuta cineva? va rog

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

În ce sens? Adică se vede ca şî cum nu ar avea poză la avatar? Încearcă o dezinstalare completă a programului(mă refer aici inclusiv la ştergerea chey-lor din registru, a folderului Yahoo! din Aplications Data(e un folder ascuns în documents and settings/userul tău cu care te loghezi resp. din programs files.) şi apoi o reinstalare şi dacă nici acum nu vrea înseamnă că e ceva de la serverele de Yahoo şi asta numai cu răbdare se rezolvă(în sens de aşteptare că poate îşi revine de la sine). Succerse