| CristinaAndreea11 a întrebat:

De ce nu imi merg videoclipurile pe youtube sau pe alte site-uri? Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce browser folosesti? Instaleaza flash player daca utilizezi alt browser in afara de chrome. Pe google chrome merge perfect!

| CristinaAndreea11 explică (pentru Jipa95):

Am incercat si incepe sa se instaleze dar pe la 33% imi spune ceva gen conexiunea a esuat.

| Moddi a răspuns:

Este de la internet sau de la Browser!
Reinstaleaza browserul sau ia-ti altu (Opera sau mozila) si da-i reset la MODEM!

| CristinaAndreea11 explică (pentru Moddi):

Am reinstalat si tot la fel, scuza-ma ca sunt cam neexperimentata dar cum pot sa dau reset la modem?

| Moddi a răspuns:

Schimba browserul sau cumparati alta placa video!