| OllieKing a întrebat:

De ce nu ma lasa sa instalez PhotoShop, adica pana la 18% e totul ok si dupa apare o eroare si nu mai merge. Specific ca am mai avut instalat pe laptop PhotoShop si mergea perfect.Am incercat mai multe modele de cs...Pareri, solutii?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Probabil laptopul nu mai accepta versiunea actualizata sau nu ai suficienta memorie. Am un cs3 portabil care ocupa foarte putin, in cazul in care nu-ti merge altceva, daca ai nevoie.