| simplu0 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa postez ceva pe un grup? Funda:X

Răspuns Câştigător
| asu99 a răspuns:

Intri pe bluwap.ro si daca esti dp pc dai sus la versiune html daca esti dp tel dai versiune wml

5 răspunsuri:
| Mădălllinna a răspuns:

Deoarece pe acel grup are setat interzicerea postarilor happy poate pentru o anumita persoana sau pentru toate persoanele, si poate posta doar cel care a creat grupul.

| RanyaRa a răspuns:

Intr-un grup pe facebook te referi?

| asu99 a răspuns:

Intra pe bluwap.ro

| simplu0 explică (pentru asu99):

Si daca am google chroome ce versiune mi se pentru acest browser? Ca habar nu am big grin

| asu99 a răspuns (pentru simplu0):

Intri pe bluwap.ro si daca esti dp pc dai sus la versiune html daca esti dp tel dai versiune wml