| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta pe mail si alte siteuri? Folosesc browserul opera si nu ma pot conecta.Nici pe TPU(acum sunt pe chrome)Imi apare cu rosu "The browser you're using refuses to sign in. (cookies rejected)"Stiu ca e problema de la cookieuri dar am incercat metode de pe diferite site-uri si chiar cu Ccleaner dar tot nu merge! Funda cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Apasa F12, si dai cick pe fiecare optiune(ce este cu enable/activeaza), dupa care selectezi tot de acolo send referrer information, si block unwanted pop-ups. Sterge tot history-ul. Daca nici dupa ce faci asta nu merge atunci iti recomand sa dezinstalezi Opera cu revo uninstaller si sa o reinstalezi. Probabil ca nu s-a instalat bine sau incarca greu ceva fisiere din instalare.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru DDCC):

Thanks!happy

| DDCC a răspuns (pentru єχcєєℓ):

A fost plăcerea mea, în domeniului pc-urilor. Mă bucur dacă te-am putut ajuta. big grin

4 răspunsuri:
| StefanelAlex a răspuns:

Din mozilla : Tols -> options -> Privacy -> selecteaza "use custom settings for history" si bifeaza casuta "accept (third party) cookies from sites" si debifeaza optiunea "start broswer in private session"

| єχcєєℓ a răspuns (pentru StefanelAlex):

Am rezolvat deja problema dar am precizat foarte clar ca pe browserul Opera am aceasta problema.Insa mersi de ajutorhappy