| anyhylator a întrebat:

De ce nu mai merge sa ma conectez la nici o pagina de net, cand intru google chrome, mozila, etc imi spunte security certificate it's not valid, nu mai merge sa fac absolut nimic cum remediez situatia?

5 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Incearca o restaurare de sistem.

| Gabi001 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema la pc cand am instalat windows 7 dar i-am dat un upgrade la pc si am rezolvat asa te sfatuiesc sa faci si tu

| bDaniel a răspuns:

Schimba ora si data la pcwinking Funda?

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Regleaza data. ora. si anul. sigur ti-am fost de ajutor. Funda?

| anyhylator explică (pentru Nasturica_Catalin_1997):

Mi-ai fost de ajutor de m-ai omorat!