| xxoODarkOoxx a întrebat:

De ce nu merge pe windows 7 ned for speed most wanted

10 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe icoana lui -->Properties-->Compatibility-->bifezi XP SP3.

| Aero a răspuns:

Daca n-ai inteles cum intri la Properties... e cam grav laughing
N-am zis clar? Daca ai icon-ul/pictograma lui NFSMW pe desktop, dai click dreapta pe el-->si asa mai departe, am zis in primul raspuns.

| sinblade27 a răspuns:

Incearca sa dai proprieties compatibility xpsp3

| TupacAlive a răspuns:

Mie mi-a mers...Si am windows 7. Ce eroare iti da?

| TupacAlive a răspuns:

Resistaleaza-l sau ia-l din alta parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi pb am si eu deti il instalez prin daemon copii crackul la sfarsit si cand dau sa-l deskid nu se deskide pur si simplusad

| xxoODarkOoxx explică:

Cum intru la proprietes

| xxoODarkOoxx explică:

Am dat da tot nu merge

| xxoODarkOoxx explică:

Imi apare has stopped working

| ionut1994_3482 a răspuns:

Pai nu stiu mie imi merge dar nu im se vede pe tot ecranul nu stiu de ce laughing