| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa dau copy-paste la mess la informatii contact? crying ca vreau sa bag un nume cu un scris super si cu caractere si nu merge crying((

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce Y! M ai

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am 11.5
Ce versiune de mess e buna pentru copy paste la informatii contact? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu tot pe 11 il am si la mine merge, iesi de pe mess si intra iar?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gata am reusit, nu stiam ca trebuie apoi sa dau "paste". Concluzia: merge un copy paste la my contact details la toata lumea laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi :-) știam eu ca merge :*

| ionutz1890 a răspuns:

Incearca pentru. a da copy CTRL + C si pentru a da paste CTRL+V asa cred.