| cornculapte a întrebat:

De ce nu-mi merg StumbleUpon si IMDb pe laptop? Se incarca perfect pe calculator, dar cand sa intru de pe laptop se incarca la nesfarsit si nu intra. Ar trebui sa fac ceva setari sau care poate fi problema? De cand am laptop, am putut sa intru o singura data pe Stumble si o singura data pe IMDb. Cred ca am avut noroc de mi s-a incarcat. De atunci n-am mai putut sa intru niciodata.

1 răspuns:
| neodesignstudio a răspuns:

Poti incerca sa stergi cachul de la IE sau Mozilla, ce folosesti tu.