| Xulescu2 a întrebat:

De ce nu-mi vede nimeni avataru' si nici eu nu-l vad pe cel cu care vorbesc?
Ps: am reinstalat messu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mess 9 10 de ***! www.google.ro "download yahoo messenger 11" si intra pe ala! ai si facebook si twitter ca sa link-ezi ca friends group! am patit aceeasi treaba ca si tine si asta a fost rezolvarea

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Deasupra butonului "Send" ai un icon mic. Click on it. Asta ar fi o solutie, alta e sa verifici in setari (Messenger - My display image) daca nu cumva e bifat "Don't share a display image". Ajungi mai repede cu Ctrl+Shift+F8