| VenomMist a întrebat:

De ce nu pot download-a jocuri de pe un HTC Radar.Telefonul merge pe Windows phone 7.5.Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Necuu a răspuns:

Trebuie sa descarci speciale pentru windows si sa vezi daca sunt combatibile.Sar putea sa fie si o problema cu windowsul.Am si eu HTC dar nu radar si am 6. 5. Si imi merg majoritatea jocurilor.Trebuie sa le cauti pentru windowsul tau.Mai bine ia-ti un windows mai vechi cam ca al meu. Majoritatea merg pe astea.Cand descarci un joc cauti sa descarci de la windows sau de la telefonul tau.Astept funda!