| notsurewhoiam a întrebat:

De ce nu pot sa caut o intrebare pe TPU?:@

5 răspunsuri:
| Udarr a răspuns:

Dai "Prima Pagina", e acolo suus de tot, apoi cauti si raspunzi big grin

| Upz0r3 a răspuns:

Dai la prima pagina de sus scris cu albastru dar daca vrei sati vezi intrebarea proprie dai acolo unde esti logat la Intrebarile Mele

| ADE_1707 a răspuns:

Simplu: ca nu stii...laughing daca habar nu ai sa intr, la ce tiai mai facut cont? tongue

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate cauta o intrebare sau un raspuns, problema este ca o gasesti foarte greu. Ai in partea de sus Cauta intrebari sau raspunsuri, introduci cateva cuvinte cheie si dai Cauta. Sa nu te astepti la rezultate multumitoare, programul de cautare de pe TPU este foarte slab. Am incercat si eu de cateva ori si rezultatul a fost total nesatisfacator. Succes si numai bine!

| notsurewhoiam explică:

Pai stiu sa caut dar nu merge scriu intrebarea si imi apare pagina principala si pana acum mergea