| DrugFree a întrebat:

De ce nu pot sa raspund?! Imi scire, login, dar eu sunt logat!

5 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Posibil sa fi oprit Javascript-ul din browser, trebuie sa fie Enable. Poate asta e, poate nu...

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Presupun că îți apare pagina de login după ce dai răspunsul.În acest caz,este o simplă eroare.Și eu mă confrunt cu ea uneori; prima dată chiar mă enerva că ma chinuisem zeci de minute sa dau un răspuns și imi apărea pagina aceea de login,iar răspunsul meu se ducea pe apa sâmbetei și nu îl mai puteam recupera,pentru că nu mi se salva în „Răspunsurile mele".Și nici nu îl puteam rescrie,pentru că eu am prostul(sau bunul,depinde) obicei de a scrie răspunsuri lungi, care îmi i-au mult timp.
...Și astfel pierdeam textele cu răspunsurile mele.Dar acum salvez fiecare răspuns (chiar și acesta!) în Word și chiar dacă îmi mai apare eroarea aceea, mă loghez și dau copy-paste la răspunsul pe care îl salvasem în Word. Încearcă și tu! happy

Răspuns utilizator avertizat
| madDa_1471 a răspuns:

S`a blokat... da un refresh[F5] la pag si vezi dupa

| leo666 a răspuns:

Nu stiu