| marianvranceanul1 a întrebat:

De ce nu poti comenta la unele videoclipuri de pe youtbe?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Pentru ca cel care a pus acel video, nu doreste comentarii la acel video. are aceasta optiune atunci cand posteaza video-ul.

sau daca exista commenturi la acel video si doar tu nu poti comenta, atunci inseamna ca nu poti face asta pentru ca nu ai intrat in contul tau youtube, numai asa poti lasa comentarii. Fa-ti cont daca nu ai (intra in cont si vei putea lasa comentarii)

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Unele videoclipuri au comentariile dezactivate, sau iti apare ca au mai dat si altii comment inaintea ta?

| Anonymous1995 a răspuns (pentru marianvranceanul1):

Inseamna ca videoclipul la care vroiai tu sa comentezi are comentariile dezactivate big grin