| haha12 a întrebat:

De ce nu se pot gasi doua conturi de facebook create pe acelasi calculator

3 răspunsuri:
| SweetyLovVe28 a răspuns:

Ba da se poate laughing Ce intrebare, ex: eu si cu sorumea avem conturi de facebook create pe acelasi pc, decii.

| EşanuPaulaAndreea a răspuns:

Te referi la faptul că nu poţi sta pe două conturi, în acelaşi timp, pe un singur PC? Merge, dar să fii pe... nu ştiu dacă aşa se numesc... browsere, cred, diferite.
De exemplu, dacă ai descărcat, în PC, şi Google Chorme şi Mozilla, şi dacă poţi intra pe ambele în acelaşi timp, pe Chorme, de exemplu, poţi sta pe un cont de facebook, iar pe Mozilla pe celălalt.
Scuză-mi exprimarea, dar cred că ai înţeles la ce mă refer. laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Cauta cu adresa de e-mail si vei gasi mai usor. Se mai intampla de la facebook sa nu redea profilul pe care-l cauti chiar daca l-ai facut de pe acelasi pc, si eu am patit-o zilele trecute. Incearca cu prima varianta si vezi daca merge.