| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe Tik Tok când răspunzi pe unele live-uri atunci când trimiți din greșeală un răspuns greșit nu mai poți anula acel răspuns? Cu toate ca arata "anulare trimitere "?
Nu sunt activ pe acolo, mai mult de curiozitate am instalat aplicația, am văzut ca sunt nu mai bolnavi pe acolo irecuperabili, oricum o sa șterg aplicația, dar vreau sa știu de ce nu poți anula răspunsul la un live?
Acord funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Știi că nu poate să-ți răspundă nimeni de ce nu se poate acest lucru..De unde să știe cineva de ce? Pur și simplu așa e aplicația.
Am văzut și eu bolnavi pe live, dar cel mai probabil încearcă și ei să strângă niște bani din donațiile primite.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate unii folosesc aceasta aplicație, și știe mai bine, de aia happy