| TheGrooveStreet a întrebat:

De ce se incarca de la un timp foarte greu internet explorer-ul? straight face Am windows 7 32 bit si pana acum nu mi-a facut figuri din astea. cand aveam windows XP am mai avut aceeasi problema dar am bagat mozilla firefox si mergea dupa "FULGER" Spuneti-mi de unde sa iau o versiune mai buna a internet explorer sau un browser bun happy dau funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt trei browsere aproximativ la fel de bune: Google Chrome, Opera si Mozilla Firefox 4.0 beta 11, le poti descarca de pe site-urile oficiale si de pe multe altele. Succes si numai bine!

| necris77 a răspuns:

Parerea mea este ca google chrome e cel mai bun browser.

| DanteH2SO4 a răspuns:

Lasa-te de explorer, foloseste opera si nu o sa ai probleme niciodata.