| maradona10 a întrebat:

De ce se inchide si aprinde pc singur si se inchide pentru 3 - 5 secunde? este vreun virus? am antivirus

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Cand se intampla acestea? Cand il pornesti pentru prima data sau tot timpul?
Daca se intampla cand il pornesti, este posibil sa fie de la Bios, nu reuseste din prima sa accepte setarile, mai ales daca ai facut OC la procesor.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Poate fi placa de baza, poate fi un defect de sistem de operare (doar daca nu ai versiunea ultimate) sau multe altele.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Ti se inchide doar tot pc-ul? Sau doar monitorul? Daca ti se inchide de tot s-ar putea sa fie placa de baza

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru maradona10):

E de la placa de baza, se supra incalzeste pc-ul. Du-l la service

| Anonimmus234 a răspuns:

Am patit si eu asa.Era de la incarcator care era stricat. Daca il inlocuiesti si tot face asta, este de la placa de baza.Noroc!