| Alex_Dan_1997 a întrebat:

De ce sta procesorul la viteza maxima (2.59 Ghz).De exemplu cand vreau sa intru in My Computer dureaza 1-2 minute(se misca foarte greu.).Am avut aceasta problema inainte, dar dupa ce am reinstalat windowsul la a 4-a aprindere a calculatorului problema revine.Va rog raspundeti doar daca va pricepeti.Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

PRobabil ai virusi prin pc, sau simplu: pc-ul e batran. Sa fie o componenta defecta nu prea cred, dar nu e exclus.