| Elena_5999 a întrebat:

De ce toate site--urile cu jocuri care erau in limba engleza acum sint in limba rusa?(de exemplu: miniclip.com sau agame.com.)

4 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Probabil ca i tu setata limba la calculator in rusa, sau vreo setare de la windows sau internet in limba rusa
Incearca sa intrii pe http://www.miniclip.com/games/en/

| Wihaela a răspuns:

Pentru ca le-au cumparat rusii

| Theaxniz a răspuns:

Eu am cont pe ambele dar poti sa iti setezi sa fie in limba engleza jos este aceasta achestie si la miniclip si la agame chiar in josul pagini gasesti si la miniclip poti sa setezi sa fie si in romana

| mad88 a răspuns:

Nu sunt toate in rusa, ex www.jocuriaz.net e in ro si en