| scully a întrebat:

De ce tot apare o fereastra mica de la Oriflame pe TPU?! Si cum o fac sa dispara? funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,si mie imi apare.Aceasta este doar o reclama si nu o poti face sa disparahappy

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci.Doar s-o inchizi din dreapta sus.Este o reclama.Le vor scoate, sper.

| Bunicu a răspuns:

Sau. umblam in codu sursa laughing) sau intri cu firefox si instalezi "no script" cauta si tu ce e ala.Macar atat.

| BuBuMtti a răspuns:

Cand iti apare fereastra mica...are un x in coltul dreapta sus apasa pe el si ea dispare

| CristalMine a răspuns:

Si mie imi tot apare dar chiar daca dau x iar imi apare...crying