| Experienta a întrebat:

De ce unele persoane pot sa creeze cate pagini vor acestea pe blogspot (blogger)? De exemplu : Ca Blogul lui Aniola, care publica atat de multe seriale si episoade si consuma multe pagini. Eu am dreptul sa public maxim 20 de pagini.

Răspuns Câştigător
| Alcy a răspuns:

Are 14 pagini nu mai multe. De unde ai constatat ca are mai multe? Are multe articole in fiecare pagina dar atat, nu paginile sunt multe. Asta e naspa pe blogspot, faptul ca nu poti sa iti faci categorii.