| Catalintoader2 a întrebat:

De curand am dat un undervolt la un procesor la un laptop, numai din offset, si cand am dezinstalat Intel xtu din pc mi-a revenit voltaju default inloc de voltaju care l-am pus, ce pot face sa ramana voltaju?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De cei ai da undervolt lol. Vrei sa ramai fara procesor? laughing

| Catalintoader2 explică (pentru Wr3nch):

Man,undervolt nu cauzeaza cu nimic.

| Catalintoader2 explică (pentru Catalintoader2):

Nu dau overclock, dau numai undervolt la procesor din offset-uri

| Wr3nch a răspuns (pentru Catalintoader2):

Sau ai putea sa cumperi un cooler extern decent. Stiu de ce se da undervolt, dar tot is sanse sa il faca instabil, deci experienta tot e de doi lei.

| Catalintoader2 explică (pentru Wr3nch):

Nu primesc bluescreen, dar de cand am intrat pe un server pe csgo de atunci imi merge foarte greu.

| flixbuster a răspuns:

Tu te lauzi pe aici cu ce stii sa faci big grin Cred ca pentru 99.99% din fauna de pe TPU sunt limbi straine ce zici tu acolo. De unde sa primesti un raspuns? Sunt forumuri specializate pe subiect, mai bine incerci acolo.