| Stefan2111 a întrebat:

De curand am instalat un alt windows. si tot imi apare cand deschid PC-ul un advertisment cica: ask for geniune microsoft software si mai zice si :
You may be a victim of software counterefeiting. ce e asta? si ce trebuie sa fac ca sa imi dea pacethinking PLS HELP MEbig grin

5 răspunsuri:
| LawR3n a răspuns:

Amatori

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! trebuie sa iti instalezi din nou windowsu pentru ca cel pe care tu l-ai instalat nu este original si ai dat acoloo de la panolu de contro la automatic updates ai fazut ca este pe of si ai pus pe in nu? asa am ffacut si eu crezand ca trebuie pe, on cum tu l-ai pus ei repede si facut softarea si cauta windowsu si ti al descoperit ca nu este original in curand o sati mearga mai greu o sa inceapa sa se blocheze si alte chesti. reintaleaza-l inpoi si nu mai umbla la automatic updates SI EU AM patit asa si mai explicat cineva app nu iti stau nici img pe ecran sorry te pup si sper sa iti faci windowsu ca sa rezolvi problema

| Sოﺁℓε a răspuns:

Tarziu eu nu am putu face nimic cu situ ala poate lu shtefy o sa ai reuseasca

| tarziu a răspuns:

Nu trebuie reinstalat windows'ul... nici alte softuri nu trebuie. Totul se face manual, e chiar simplu
http://detoatepentrutoti.com/......ta-339.php

| bronetwork a răspuns:

Inseamna ca nu ai licenta la Windows-ul pe care l-ai instalat.