| zet94 a întrebat:

De curand m-am hotarat sa imi cumpar un telefon (smartphone) dar nu am idee care este mai bun si care m-a ajuta mai mult.Bineinteles ca vreau s2-s3 sau un HTC one x/s dar deocamdata nu am fonduri.
M-am gandit sa aleg intre :
-Sony Ericsson Xperia Arc S
-Lg Optimus L7
-Samsung Galaxy Ace Plus/Advance.
Daca aveti alte propuneri sunt bucuros sa le ascult.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EHQCTBBBM/

asta ar fi cel mai bun momentan

| Narcis2007 a răspuns:

In jocuri/multitasking ar trebui sa fie putin mai bun

| zet94 explică:

Dual Core 1Ghz, arata bine...
Camera de 5 bunicel.
Oare e mai bun ca un 1. 4Ghz Scorpion?

| zet94 explică:

Nu prea ma intereseaza neaparat sa mergea bine "in jocuri", vreau sa se miste "repedE" cand umblu/navighez pe el...si putin pentru design, mai finut, mai slab (sub 120g) etc.

| Bercea_Catalina_1967 a răspuns:

Cel mai bun este Samsung Galaxy S3 dar costa mult(peste 20 de milioane). Daca nu esti dispus sa dai mai mult de 20 de milioane peun telefon iti recomand Samsung Galaxy S2(maxim 20 de milioane la eMag il gasesti cu 15).Si iti dau un sfat : Daca vrei smathpone indreapta-ti atentia doar se SAMSUNG, ei fac cele mai bune telefoane si la preturi rezonabile...