| skillo a întrebat:

De curand mi-am cumparat un nokia c5.Am si eu o intrebare, cum pot scoate modul de economisire a energiei?

6 răspunsuri:
| ChrishaChry a răspuns:

Din setari ecran, evident...

| Pisicuța a răspuns:

Te duci in setari si afisaje si vezi acolo cum si ce

| rRAzvANn a răspuns:

Setari

| skillo explică:

Pai da. dar nu gasesc. va dati seama ca m-am uitat... dati-mi un exemplu chiar daca nu aveti Nokia c5. unde ati gasit?

| skillo explică:

Pai da. dar nu gasesc. sa imi zica cineva va rog mai detaliat. iti dai seama ca m-am uitat, dar nu gasesc

| skillo explică:

Pai m-am uitat pe acolo si nu am gasit.Totul e ok, pana cand bateria se goleste. Cand mai are 1 liniuta jumatate intra in modul de economirie a energiei si orice incer sa ii fac nu merge, decat sa il pun la incarcat. Am cautat pe unde mi-ati sugerat dar nu am gasit.