| ManTheMan8 a întrebat:

De curand miam luat sasmung s5, dar nu se incarca. Ca sa se incarce trebuie sa apas tare pe mufa sa intre in tell. daca nu o apas nu se incarca. Ce imi recomandati sa fac? Tin sa mentionez ca nu am garantie.

2 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Schimba incarcatorul! Daca nu bateria este de vina sau telefonul. Reparatia ar costa in jur de 300 de lei, cred.

| ManTheMan8 explică:

Incarcatorul nu e de vina. nici bateria. la telefon ce e stricat mai exact. adica se incarca doar in anumite pozitii si doar daca il apas.