| JusTPauL a întrebat:

De curiozitate, cum isi pun unii pe perete dar apare si la altii acolo cand intri pe facebook. Eemplu: Sunt cu X in Bucuresti sau in mall, sau pur si simplu Z este in Medias sa zic asa.
Detalii daca se poate dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Cand intri pe FB si dai un click pe "La ce te gandesti?" apare in josul casetei niste butoane si etichetezi prieteni si scrii unde este.

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Eticheteaza prietenii are dreptate introduaicinumele

| 93Anna93 a răspuns:

Selectezi la stare o locatie si apoi pui etichete prietenilor si. Scrii ceva gen : la pizza, apoi selectezi o locatie (pizzeria X) si pui etichetele prietenilor