| EdiMarcu a întrebat:

"De exemplu, dacă descarci Instagram pe un dispozitiv nou și ești deja conectat la Facebook, îți poți folosi informațiile de conectare la Facebook pentru a te conecta pe Instagram.'' Asta scrie dacă dai pe află mai multe în sectiune de Administrare conturi, pe Instagram. Deci să înțeleg că dacă mă conectez pe un dispozitiv nou la Facebook, îmi va apărea automat contul de Instagram și voi putea intra pe el, fără să introduc parola? Eu nu am parolă pe Instagram, deoarece am făcut contul prin conectare cu Facebook. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Da, dacă ai conectare cu Facebook te poți loga de pe orice dispozitiv cu datele acelea.

| ninuku a răspuns:

Normal ar trebui sa meaega sa te conectezi, dupa ce descarci insta daitot asa conectare cu Facebook si o sa te conectezi.

| EdiMarcu explică:

Nu mai există, pe telefon, opțiunea de Conectare prin Facebook