| qwertyseb a întrebat:

De fiecare data cand apas pe unele litere imi apare langa ea alta...

Ex:

ym, qx, ev, rb, tine... etc... acum eu am sters literele in plus ca sa intelegeti.

Cum fac sa scap de asta?

6 răspunsuri:
| Verdant a răspuns:

Ai un virus in calculator. Nu te chinui sa stergi literele cand ne scrii, oricum intelegem. Fundytzzah? happy

| qwertyseb explică (pentru Verdant):

Pana sa pice ciocolata calda pe ea mergea

| Verdant a răspuns (pentru qwertyseb):

Puteai sa dai si cu apa de 5000 de grade, ca nu din cauza asta iti adauga tie alta litera. Ai un virus frate. A patit-o si un prieten.

| qwertyseb explică (pentru Verdant):

Dar pana atnc mergea

| gabrielxxl a răspuns:

Daca cumperi piese de la Pcgarage foloseste voucherul asta 7VL2WRI4 pntru a avea un discount

| BuzzBee a răspuns:

I-ati ori alt pc ori alta tastatura(mai bine ambele)rolling on the floor