| c0pil1n a întrebat:

De fiecare data cand caut update-uri noi pentru windows. Imi apare acolo ca se descarca ceva pentru antivirus. Mereu la fiecare scanare acelasi lucru.
De ce face asa? De ce imi apare ca se descarca ceva pentru antivirus de fiecare data cand dau scanare pentru update-uri?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-l in colo de Windows! Treci pe Linux si n-o sa mai ai probleme de alea.

| Zuzu1991 a răspuns:

Antivirus rau, care nu te lasa sa iei virusi, asa ca ar trebui sa ii dai spank (GOOGLE it tongue )

| RealKing01 a răspuns:

Unele update-uri pentru windows o sa iti para rau ca le ai facut acum in viitor, cu cat mai multe update-uri o sa se strice windows-ul, iti recomand sa nu le mai dai update o perioada, cativa ani.

| Gabryel85 a răspuns:

Totul normal, sunt actualizările pentru Windows Defender.