| WalterWhite a întrebat:

De fiecare data cand dau click pe un link mi se deschide internet explorer.Eu vreau sa mi se deschida in mozilla firefox, cum pot sa fac asta.

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Intri la tools>options>advanced bifezi always check if firefox is the default browser si dai un check o sa iti apara o casuta care te intreaba daca il vrei ca defaul dai yes si asta e

3 răspunsuri:
| hONEST a răspuns:

Setezi browser-ul implicit Mozilla Firefox:
De obicei cand intri in Mozilla, ar trebui sa te intrebe daca vrei sa-l setezi ca browser implicit, dar daca nu:
Intri in Mozilla->Tools->Options->Advanced->Always check...si dai "Check Now"... te va intreba daca vrei ca Mozilla sa fie setat ca default si day "Yes/Ok" happy

| hONEST a răspuns:

Sinblade ai spus exact ce am spus eu waiting

| hONEST a răspuns:

Sinblade ai spus exact ce am spus eu waiting