| BornThisWay_9761 a întrebat:

De fiecare data cand deschid my computer imi apare o casuta care se numeste smart web printing si imi afiseaza mesajul urmator: "the feature you are trying to use is on a cd-rom or other removable disk not is not available." ce e asta si cum fac sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Ai instalat o imprimanta (probabil HP) si de pe CD-ul original s-a instalat si acest SWP (Smart Web Printing). Incearca sa il dezinstalezi din Control Panel -> add or remove programs. Daca nu merge, incearca sa descarci Revo Uninstaller si dezinstaleaza cu el. Asta ar trebui sa rezolve problema. Daca nu merge da-mi mesaj privat. Succes!

| BornThisWay_9761 explică (pentru alexmircescu13):

Nu pot sa ti dau mesaj pe privat big grin
Si nu merge, am descarcat revo uninstaller, si nici asa nu am reusit sad

| alexmircescu13 a răspuns (pentru BornThisWay_9761):

Ok, atunci daca vrei vorbim pe mess. Am acelasi ID ca si aici.

3 răspunsuri:
| cipi8 a răspuns:

Asta inseamna "Caracteristica pe care încercaţi să o utilizaţi este pe un disc amovibil CD-ROM sau alte nu nu este disponibil,