| Fotbalysta_8126 a întrebat:

De fiecare data cand încerc sa aprind pc-ul, se restarteaza singur.Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poate face asa de la sursa sau hard, nici memoriile nu se exclud. Trebuie verificata unitatea. Poti intra in bios sa-l resetezi. Poti scoate bateria, memoriile si placa video timp de 20 min. Le remontezi, intri in bios si setezi data si ora. Restart, vezi daca porneste. Scoate o memorie din slot, porneste vezi cum face; daca ai una singura schimba slotul, vezi cum face. Sunt mai multe variante de a verifica! Spor la incercari!