| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

De la ce am 100% disc cand deschid lolu nu era tot timpul asa am incercat foarte multe metode din videoclipuri de pe Youtube cu command prompt sau sa dau disable la programe din Services de ex Windows search etc.

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, ai aplicatii ce iti ruleaza in fundal sau cel mai probabil, 99% virusi ce ocupa memoria procesorului aiurea, iti recomand o scanare totala cu un antivirus bun si un ccleaner, pentru a sterge ramasitele fisierelor create in windows, succes