| Ilinca a întrebat:

De la o vreme pozele de pe facebook apar separat intr-un cadru negru, ca aici : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=113&ty=20. Am gasit undeva ca se rezolva daca dau Refresh, insa se rezolva doar pentru moment. Daca intru la un alt profil, se va afisa ca mai devreme. Cum pot face sa imi dispara permanent acest "look" si sa vad pozele ca inainte?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti face nimic pentru ca acel "look" sa dispara.
O zi buna! happy

| Annitu a răspuns:

Doamne...când am văzut întrebarea ta, speram să găsesc nişte răspunsuri utile...Am aceeaşi problemă. E aiurea. Îmi plăcea mai mult înainte laughing.
Dar mna...tre'să se modernizeze şi facebooku' laughing

| Ilinca explică:

Pai si mie imi placea mai mult inainte, da e aiurea sa tot dau refresh x-(

| bluexaren a răspuns:

Nu poti! facebook a implementat jQuery. jQuery iti ofera un design mult mai avansat si. nu stiu cum sa explic, nu am folosit limba romana de mult straight face. in fine! NU POTI!

| jessyca_5795 a răspuns:

si eu am patit acelasi lucrul si vreau sa se schimbe ca nu imi place deloc profilul asta! poate are cineva o rezolvare?