| AndreiP98 a întrebat:

De o saptamana mi-am luat windows 7 si mi-a dat tampenia aia cu genuine. Imi explica cineva cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Cauta Remove Wat si activeaza-l cu ala.

8 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Cumpara-l.

Răspuns utilizator avertizat
| winter a răspuns:

Inchide update de la windows.dal pe off

| DEBrown a răspuns:

Genuine se poate scoate atunci cand bagi Windowsul. De acolo alegi. Daca vrei acum, trebuie sa cauti un dll anume parca care sa il pui in folder la Windows.

| Barney a răspuns:

Chestia aia apare pentru ca nu ai o licenta, ce ai tu este o copie

Fa asa : http://ionut-puerava.blog.com/......7-genuine/

| TheLastHuman a răspuns:

Iti trebuie o licenta... trebuia sa opresti update-ul sau pentru ca il descopera ca fake sad...

| Hokaghe a răspuns:

Opresti Automatic updates! happy...te duci in control panel > automatic uptates > bifezi Turn off Automatic updates...si daca iti mai apare dupa aia era un programel.dar momentan nu`mi mai aduc aminte.imediat ce`l gasesc iti zic tongue

| raducu29 a răspuns:

Absolut...e un program cu care sa scapi de aia.si mie mi sa intamplac acum cateva zile.ia id-ul asta sa ti-l dau pe mess, daca doresti.RADU_GHYAUR