| Diva a întrebat:

De pe ce site pot descarca muzica din filme? Am cautat pe net dar nu am gasit mare lucru.Mersi

8 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Care filme?

| adi_7507 a răspuns:

Te referi la Soundtracks? Daca da, atunci ele nu sunt gratuite.

| sigmanet a răspuns:

Nu prea mai sunt site-uri care sa ofere filme sua muzica gratuit.

| adi_7507 a răspuns:

Mda. este permis asa ceva aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...este acel program dc++. dar trebuie sa-l instalezi...si un site de muzica si eu caut...numai k nu iti da muzica p gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pe forumul m-ati gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

| seeek7 a răspuns:

In caz ca ai microfon, poti intra pe midomi.com, pui microfonul la casti si dai drumul sa vezi cum se numeste melodia. @ www.filmenoi2015.biz