| alexandra2222 a întrebat:

De unde as putea cumpara un incarcator pentru un laptop ASUS din Pitesti?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da,din Pitesti laughing cauta pe site-uri gen okazii.ro,tocmai.ro,mercador.ro,publi24.ro. sau du-te la un service si iti fac ei comanda la unu.

| Maier_Emi_1997 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te duci la eMAG, centru de calculatore, cel, flanco, dar daca nu ai magazinele ase in Pitesti poti sa comani incarcator fara sa te mai duci dar inainte de a comanda spune numele laptoplui tau sa sa stie ce incarcator sa-ti dea

| Eminescu9000 a răspuns:

FAti cont pe okazii.ro si gasestii acolo tot ce vrei