| FunHouse a întrebat:

De unde as putea downloada tematica de iphone pentru telefonul LG KP502? As vrea sa incerc o tematica noua, dar site-urile pe care le gasesc nu sunt asa bune.Stie cineva un link sau un tutorial? Dar daca un tutorial are un link trebuie sa mearga, am incercat un link cu un site pentru a dowloada de la un tutorial de pe youtube, dar cand am incercat era o eroare.Cum as putea proceda? Stiti un site?
P. S Si da, eu cred ca exista aceasta tematica, am vazut imagini

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Bai ce limbaj aveti rolling on the floor
Tematica in loc de tema, programa in loc de program.

Si nu, nu vei reusi asa ceva.

| FunHouse explică:

DeltaHas... Omule, ma grabeam si eu, daca gresesc nu inseamna ca vb. aiurea