| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

De unde iau emoticoanele secrete pentru facebook-ul de pe telefon?

9 răspunsuri:
| Roxxetteeeeeeeeeee explică:

Sunt atatea aplicatii cu numele Keyboard pe Google play, nu stiu care e exact cea buna

| RobertKilleur a răspuns:

Download depe google play.sau poate le ai. daca le ai le selectezi depe chat

| stefania94 a răspuns:

Le instalezi de pe Google Play. Keyboard se numesc.

| zuma2 a răspuns:

Gasesti lista completa de simboluri (inclusiv pe cele secrete) aici: http://www.rechin.ro/simboluri-facebook/

| DayaBăă07 a răspuns:

Daca e pentru telefon intri pe google play si descarci prima data go keyboard, dupa, doar daca vrei, poti sa iti descarci diferite teme, pentru asta scrii la search go keyboard theme si le descarci pe cale care iti plac... Asa, pentru emoticoane scrii : go keyboard emoticons, dawnloadezi aplicatiile de care ti-am zis si dupa activezi go keyboard si iti garantez ca va merge perfect, cu toate emoticoanele, atat cele noi cat si cele mai vechi!
Funda?

| Mirabela_Mira_2001 a răspuns:

Cauta extensia "facebook secrets emoticons " pe google o instalezi si gata. merge numai pentru mozilla firefox si google chorme si daca vrei pe telefon tableta cauti pe google play