| anonim_4396 a întrebat:

De unde iau un program de modificat videoclipuri? De preferinta gratuit (open source, freeware).

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pennacte studio

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://modifica-video.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The post lounge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca "Camtasia Studio 7". Eu asta il folosesc si este foarte eficient.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde iau programu de modificat filme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ulead video studio, e super tare si usor de folosit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony Vegas Pro 10winkinge cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa ciama program de

| crystyan_5223 a răspuns:

GRATIS cauta pe google Windows movie make si cu iel poti sa modifici videowinking

| Ana20 a răspuns:

Buna. cel mai bun(free)este windows movie maker.Audio iti recomand gold wave(free)

| adriano_6236 a răspuns:

Window live movie maker...si eu am avut aceeasi problema apoi am gasit solutia.l'am intors si e ca merge 100%100happy

| randykillorton a răspuns:

Uite unul foarte bun (videopad video editor)are si de modificat poze si de modificat videoclipuri si de modificat muzica uite si linkul
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470

| sp4 a răspuns:

Ti-as sugera Showclip