| anonim_4396 a întrebat:

De Unde Pot Sami Iau Si Eu Theme Pentru Telefoanul Meu Sony Ericson W302? Ca Nu Imi Accepta Themele Dupa Net Ci Numai Cele Din Telefon! HELP ME!

5 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Eu mi-am instalat net pe telefon(de la orange). cautam de pe pc teme pentru modelul meu de telefon, imi alegeam o tema, apoi intram pe acea pagina de www si imi descarcam temele direct de pe telefon. :) si imi cerea sa dau instal(sau ok) si mi se intalau singure.:)

| Cricket_3428 a răspuns:

Pe zedge.net poti sa gasesti teme compatibile... daca ai nevoie de cont, trimite-mi un mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta inseamna ca telefonul tau nu e compatibil cu temele. ti-au pus vreo 2-3 teme pentru ca asa are orice tel{mai nou}

| fantomadinmormant a răspuns:

Www.mobile9.com gasesti teme pentru orice tel. fundita?:d