| bogboy101 a întrebat:

Dece nu imi merg anumiter jocuri pe tableta EVOTAB EVOLIO 1 si pe tel merg? adica pe un tel Sonny erixon eperia x8 merge asphalt, pes sau pe hwawey sonyc merge dead speage2? Trebuie sa ii fac ROOT? Cum ii pot face sa imi mearga joculile? SUNT AFON RUAU LA asta FUNDA

3 răspunsuri:
| Sandu13 a răspuns:

Majoritatea Jocurilor nu merg pe anumite telefoane (device) datorita compatibilitati androidului pe care il ai sau din cauza ca nu suporta jocul telefonul si root-ul nu are de-a face cu acest lucru

| ZeuSvLaD a răspuns:

Tu trebuie sa pui pe tableta doar jocuri pentru tablete si sa le faci ca jocuri prin niste Programe! Dar eu nu le mai stiu.