| Rebe97 a întrebat:

Dece nu ma lasa sa ma loghez? si da am activat contul ca nu este prima data cand vreau sa ma loghez(nu am gresit nici parola nici userul, am incercat sa ma loghez i cu facebook dar nimic ) zice ca: "este imposibil sa ma conectez la remi-online.ro.Reicearca remi-­online.­ro/­index.­php(am reincercat si tot acelasi rezultat)

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Resetează parola

| AlexutuDeiu a răspuns:

Pai ai activat contul?
intra pe http://mail.yahoo.com/ baga adresa ta de Mass si parola uita-te in inbox (sau spam) si activeaza daca nici asa nu merge ia legatura cu administratorul.

| Rebe97 explică:

Da am activat contul

| Fatadincomunitate a răspuns:

Da de mai multe ori pe creaza cont