| CrimeLullaby a întrebat:

Deci, am dezinstalat driveru de sunet din greşeală şi am instalat după RealTeck, s-a instalat ok, nici o eroare, la drivere arată că e conectat dar când dau în bara de jos pe imaginea de la sunet zice No Audio Output Device is instaled. Am windows vista. Chair vreau sunetu înapoi big grin. Dau fundă şi ce se mai dă pe aici dacă asta vă intereseaza.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Descarcă device doctor de pe net și caută cu ăla driverul.(e free). Sau folosește system restore.

| DDCC a răspuns (pentru DDCC):

Ți-a folosit programul? De vreo lună-două am aflat și de DriverPack Solution http://download.drp.su/DRPSu12.3-Lite.exe. Ăsta n-are cum să nu ți le găsească, dacă mai ai ceva drivere pe care nu le-ai găsit, ți le și instalează sau actualizează, nu doar ca device doctor care doar le descarcă. P.S. Asta era doar o recomandare.

| CrimeLullaby explică (pentru DDCC):

Da, a mers, merci big grin

| DDCC a răspuns (pentru CrimeLullaby):

N-ai pentru ce!winking