| anonim_4396 a întrebat:

Deci: am mai pus odata intrebarea dar nu am primit raspuns. Am primit azi un ipod touch 3g second hand si cand il conectez la calculator imi spune installing device si apoi failed si faz se repeta... si sunetul acela pe care il fac ipod-urile cand le conectezi se repeta tot timpul cat il las conectat... nu e recunoscut nici in itunes si nici din my computer nu il pot accesa. N merge daca ii dau reboot, si nici una din solutiile de pe site-ul apple nu functioneaza. Ce pot face? PS: decat sa imi spuneti sa caut pe google mai bine va abtineti!

1 răspuns:
| DarkTheory a răspuns:

Dic si mie la fel! Ii naspa pentru ca in trecut imi mergea si citea dispositivul dar acum nu mai merge thinking tot incerc sa fac cumva sa mearga, daca cumva rezolv am sa iti zic happy