| anonim_4396 a întrebat:

Deci am nevoie de ajutorrr, va rog sa imi explicati ce sa ii faq la pc, zilele trecute s-a aoprit curentul de 2 ori sh am fost nevoita sa instalez din nou windows-ul sh am instalat 2-ul, problema e ca dupa ce am instalat windows-ul numi mergea instalat driverul de sunet apou dupa ce am incercat de vreo 6 ori cd-ul mi-a mers pana la urma, dupa aceea am intrat pe youtube sh cum am dat play s-a blocat sh si-a dar singur restart dar inainte mi-a aparut "being dumped of physical memory"...acum am instalat windows 3 sh tot la fel a facut sh cu suntul da acum merge dar pe youtube sau orice videoclip, film pe orice site intru cand dau play se blocheaza si isi da restart... daca bag un video din pc sau de pe stick se vede nu are nici o problema decat cu video-urile de pe net, trebuie sa-i cumpar ceva? ce sa-i fac plssss ajutor ca nu mai pottttt

Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Pai du-te la un servis cu el si face figurile astea din cauza ca ti s-a dus ceva din unitate din cauza subtensiunilor care au fost, oricum eu nu am schimbat nimic la el, doar ca imi facu ceva la el.mai multe detalii nu stiu sa iti dau.
Oricum dul la servis ca e mai bine sau la un cunoscut care se pricepe.
Bafta!

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Se vede ca esti cam stangaci(e) cu calculatoarele. Nu dispera, cauta pe cineva un prieten sau cunoscut care se pricepe cat de cat si eu cred ca o sa rezolve fara sa cumperi nimic. Lectiile si ajutoru prin net e posibil uneori mai mult sa incurce decat sa ajute.